Tabletki poronne lekiem na problem nie chcianej ciąży ?

Tabletki poronne to nazwa zawierająca dwa leki o zastosowaniu dla aborcji czyli mifepristone 200 mcg oraz misoprostol 200 mcg. Od strony czysto „technicznej” to produkt przeznaczony dla kobiet znajdujących się w sytuacji niechcianej ciąży. Od strony życiowej jeżeli twoja relacja z partnerem nie jest wystarczająco silna lub gotowa na założenie rodziny to masz czas do 9 tygodnia od poczęcia ciąży na podjęcie decyzji.

Chętnie Ci pomożemy!

Sytuacja finansowa nie pozwoli Ci na utrzymanie dziecka? Mężczyzna z którym jesteś związana nie widzi siebie w roli ojca? Masz obawy co do swojego zdrowia lub poprawności rozwoju płodu? Nie jesteś gotów zostać mamą? Zauważ, że każde z wyżej wymienionych zdań kończy się znakiem zapytania. Z nami podejmiesz odpowiednie kroki by postawić kropkę!

Ustalmy najważniejsze fakty

Musisz zacząć od początku. Najpierw wykonaj test ciążowy. Rodzaj testu nie ma znaczenia, staraj się wybrać taki, w którym stopień wiarygodności jest możliwie jak najwyższy. Może być to test ciążowy z apteki, możesz wybrać się na badania krwi. Ważne, by określić czy ciąża rzeczywiście ma miejsce oraz przybliżyć stopień jej zaawansowania w tygodniach. Jeżeli wynik testu, powiedział Ci że jesteś w ciąży to pozostań na naszej stronie by dowiedzieć się co dalej możesz zrobić w takiej sytuacji.

Chcę kupić tabletki poronne

Rozumiemy emocję które rządzą Tobą w tym momencie i tej sytuacji. Jednak postaraj się zebrać w sobie i wziąć „do kupy” parę faktów. Odpowiedz sobie na pytania które wcześniej wymieniałam. Bądź pewna tego, co robisz oraz tego co chcesz zrobić. W życiu czas nigdy nie zawraca i zgodnie z tym, pamiętaj że lepiej wszystko dobrze przemyśleć, żeby następnie tego nie żałować.

Zdecydowana?

Jeżeli, jesteś gotów i chcesz kupić tabletki poronne to koniecznie zapoznaj się z najważniejszy informacjami na ten temat oraz tematy dotyczące aborcji. Istotne jest by podczas zabiegu aborcji przestrzegałaś zasad higieny i bezpieczeństwa. Zdrowie jest najważniejsze i zawsze o tym pamiętaj.